לתאום פגישה התקשר 054-3135136  או צור קשר :

אשמח לשמוע ממך

הודעתך נשלחה בהצלחה

office.sharonbloch@gmail.com \\ Tel: 054-3135136 שרון בלוך

 

ליווי אישי מכוון

אני מאמינה גדולה בשינוי, בהתפתחות ובאפשרות לחיות בשמחה.

לכל אדם יש את היכולת לקחת אחריות על חייו וליצור מציאות חדשה מתוך חיבור עמוק לעצמו ולמסר שלו.

בעזרת כלים אימוניים המבוססים על השמחה כהוויה, אני מלווה את המתאמנים שלי במציאת הדרך שלהם לחיים שמחים יותר. תהליך הליווי כולל בחינה מודעת של השיחה הפנימית שבתוכם ובחירה מחודשת של דפוסי חשיבה.

השילוב בין ניסיון החיים העשיר שלי ודרך ההתבוננות הייחודית על שמחה כהוויה, מאפשר למתאמנים שלי לגלות את השמחה החבויה בתוכם ולתת לה ביטוי מעשי בחיי היומיום.

המפגשים מתקיימים  בפגישות מכווננות .

את שרון הכרתי לפני לא מעט שנים כשהיתה  הגננת של בני הבכור. פגשתי אישה שכל פועלה היה מכוון לחנך ללמד ולהדריך את הילדים וההורים שבגן לשמחה ולגישה חיובית יותר לחיים. השנים חלפו ומהצד ראיתי את הדרך האישית והמקצועית ששרון עושה. כאשר הבן שלי היה זקוק להעצמה אישית היא היתה הכתובת עבורי. כתוצאה מהתהליך שעבר בני עם שרון , התחלנו במקביל לקיים שיחות הדרכה הורית שליוו את התהליך שלו ואפשרו גם לי לעבור תהליך. למדתי משרון לקבל את הילדים שלי כמו שהם באהבה ובקבלה, למדתי ליצור תקשורת מעצימה , תקשורת פחות שיפוטית ויותר מקבלת ומאפשרת , למדתי לשקף את דבריהם ופחות להכניס את האגנדה שלי לתוך השיחה, למדתי לדאוג פחות ולא לתת לדאגה לנהל אותי ואת מחשבותי. למדתי ליצור איזון בתוך ההורות שלי ולהכניס שמחה לחיי המשפחה. על כל אלו אני מודה לה מאוד.

עינת ירמולובסקי

המלצות

את שרון אנחנו מכירים הרבה שנים.

כאשר הגענו לאזור לפני עשור בערך חיפשנו גן לבן הבכור שלנו וככה עם המלצות הגענו לגן שרון ומיד התאהבנו באישיות הכובשת של שרון הגננת מאז שרון מלווה אותנו בדרך החינוכית של ילדינו בדרך הזוגית שלנו בהתמודדות עם הקשיים והלבטים הקשורים בגידול הילדים וכמובן כחברה...

לשרון השפעה אדירה על ילדינו שזוכרים אותה ואת הדברים שלמדו ממנה עוד בתקופת הגן (הגדול שלנו חוגג 12 שנים בקרוב ) אם זה בתכנים לימודיים ואם בערכים של חברות, הקשבה, קבלת האחר, דרך ארץ, ושמחת חיים. השפה, המשלים והדרך של שרון הפכו להיות שגורים בפינו ולחלק בלתי נפרד בארגז הכלים שלנו בחינוך ילדינו. לשרון יכולת בלתי רגילה לסחוף אחריה אנשים ו"לגעת" בכל אחד ואחת ולהדביק בקסם הזה שלה...פעמים רבות פנינו לשרון שתפתח ותאיר לנו את נקודת ההסתכלות המצומצמת שלנו בהתמודדות היום יומית עם החיים הן כהורים והן כבני זוג. גם בשעות משבר הצליחה שרון בחוכמתה המדהימה להפוך אתגרים להזדמנויות לצמיחה ונתנה לנו כלים להתמודד. זכינו להכיר אישה מיוחדת אישיות נדירה וחברה לחיים...תודה מעומק הלב ואהבה ענקית לאחת והיחידה ,שרון בלוך.

משפחת שוורצבר

"אל תאמין לכל מחשבה שעוברת לך בראש, יש מחשבות שמכווצות את הלב, בחר בעצמך מחשבות טובות שיחזקו אותך , שיעשו אותך אוהב." - שרון בלוך