054-3135136

: להזמנת הרצאה
" מהכאב הגדול נולדה מתנה גדולה "
 

על קצה המזלג: 

"... ושוב עומדת בפני הבחירה – מה הסיפור שאני מספרת לעצמי? האם דוחים אותי? האם מרחיקים אותי? האם ניצלו אותי? מה הפרשנות שאני נותנת ליחס המגיע מהצד השני... ואני בוחרת לא לכעוס, ואני בוחרת לא להיעלב ואני בוחרת לספר לעצמי סיפור של אהבה. בשביל לשמור על עצמי, בשביל להישאר בתדר חיובי, בשביל לשמור על השפיות בתוך הכאב. ובתוך כל הכאוס הרגשי הזה אני מגלה את האמירה שלי, אני מגלה קול פנימי הקורא לי בתוכי לקחת את השיעורים שאני חווה על הבשר החשוף ולהפוך אותם למסר, מסר של אהבה".

ההרצאה שיעורים מהחיים - "מה למדתי מלאבד את היקר לי מכל..."

שרון בלוך בהרצאה כובשת המגוללת את סיפורה כאם יחידנית, אמא של אורין, אשר מגשימה את חלומה הגדול ומאמצת אל ליבה ואל ביתה את רם, תינוק סודני יפה תואר, כמשפחת אומנה.

החלום הופך לסיוט. סבתו של רם ,נינג'וק, המתגוררת באוסטרליה, ארצה מתגוררת עם שרון, אורין ורם במשך 4 חודשים במהלכם היא. דורשת ומקבלת חזקה על נכדה.

שרון  שבורה וכואבת, נאלצת להיפרד מרם ולמסור אותו לסבתו.

סיפורה האישי נחשף במסגרת התוכנית "עובדה" בערוץ 2 ובנוסף להתמודדות עם פרידה כואבת מבנה, היא מוצאת את עצמה מתמודדת עם פרסום, אובדן, עצב ושמחה אשר מתערבלים ויוצרים בלבול רב.

שרון מחליטה לעצור את חייה ולהתחיל מחדש - היא סוגרת את רשת הגנים שבבעלותה, אוספת  את השברים ויוצאת לדרך חדשה.

בהרצאתה חושפת שרון את נימי נשמתה ומספרת על החיים בין ייאוש לתקווה, על האהבה כעוצמה, על בחירת הסיפור הפנימי ובעיקר על שמחה כהוויה וכדרך לחיים.  אורך ההרצאה: כשעה

ההרצאה " שיעורים מהחיים – מה למדתי מלאבד את היקר לי מכל " תחשוף אתכם לאשה מיוחדת, מרתקת, חיננית ושופעת חיים ושמחה.

זוהי הרצאה על אימהות, אנושיות,חמלה ורוחב לב.

הרצאה שתעורר בכם השראה למצוא את הכוחות הפנימיים שלכם להתמודדות מיטבית עם האתגרים בחייכם.

 

הודעתך נשלחה בהצלחה

אשמח לשמוע ממך

office.sharonbloch@gmail.com \\ Tel: 054-3135136 שרון בלוך

 

להזמנת הרצאה

צור קשר :

054-3135136

 

סיפורה המטלטל של אם, שהלכה עד סוף העולם.

אהבה ללא גבולות

שרון יקרה! אתמול היית אצלינו בקיבוץ יפתח בהרצאה מרתקת כואבת נוגעת ומעצימה.

זכיתי להכיר אותך באופן אישי. אם יש אדם מושלם אז זו בהחלט את!  קצר הדף מלהכיל את המחמאות והסופרלטיבים שאני יכולה לרשום לך כאן..  ההרצאה התחילה ב8 וחצי בערב ,והסתיימה בעשר בלילה, אנשים לא קמו ממקומות הישיבה שלהם עד השעה 23 בלילה. את מרתקת את השראה את כל כך הרבה דברים שהיינו רוצים לעצמינו . כשחיבקתי אותך הרגשתי עוצמה הרגשתי זכות . כן ,כן ואני לא מגזימה .  אנחנו עוד בטוח ניפגש. אני לא יכולתי להירדם ושואלת את עצמי איך את שרון יקרה נרדמת בלילות? מקווה שבקרוב תיפגשי שוב עם רם ומאחלת לך ולילדתך שנה טובה בריאה ומאושרת. לך - מגיע הכול ובגדול!  אוהבת אותך מאוד.  מאיה מאיר קיבוץ יפתח  

ההרגשה הראשונה שעלתה בי עם סיום ההרצאה - שהייתי רוצה אותך לידי.. מין מנטור לחיים...

אחת שיודעת לפתוח בראש ובלב עוד אפשרויות מחשבה והשלכה על ההתנהגויות שלנו... שתיתי בצמא את מה שסיפרת, יש בך יכולת מדהימה להעביר בדיוק מה שאת מרגישה דרך ההתנסחות הכל כך מדוייקת במילים הנכונות, בלי התנשאות, כ"כ בפשטות, אבל אינטיליגנטית ורגישה כאחד, מהפנטת..

אין ספק שקורצת מחומר מיוחד, היכולת שלך להתמודד עם קשיים אמתיים גרמה לקשיים אחרים אצלי להתגמד ולקבל פרופורציה בעוצמתם.

את אישה אמיצה, דוגמא ומופת איך צריך להסתכל ולקבל את השונים מבינינו, איך שוברים סטיגמות חברתיות ומשפחתיות, איך לא להיקבע במחשבותינו, באג'נדות שלנו בכל התחומים, ולהיות מסוגלים להתגמש ולקבל שאפשר גם אחרת.  בברכה אושרת

בפגישה אחת הצלחת לתת לי דרך של הסתכלות על החיים, דרך שתראה לי את הכל
בדרך של שמחה... 
עם יותר תקווה, חיוך והבנה, אני לא יודעת אם אני אצליח להיות חזקה כמוך ולהבין את האחר בצורה הכי טובה שיכולה להיות, אבל אני בטוח אנסה.  
ש. תלמידה בכיתה ט

המלצות

מניחה שבכל פגישה עם אנשים, את משאירה את חותמך וגורמת לכל אחד ואחת לעשות מין חשבון נפש קטן עם עצמו...

עם הסביבה וזוהי תרומתך המאוד חשובה בעיני..  תודה יובל

בזכות הרצאתך המרתקת הבנו שאם את מצליחה להתגבר על המכשול הזה...

למה שאנחנו נתפרק מהקשיים הקטנטנים שלנו בחיי היומיום? את מדהימה, תודה רבה שבאת. תודה חנה רכזת חינוך