• שרון בלוך

תקשורת חיובית


סדרת ספרי השמחה של רקסי נועדה ללמד ילדים והורים שפה חדשה. שפה פנימית וחיצונית שיש בה דגש על שיח חיובי ומעצים.

ככל שנשים את תשומת הלב שלנו על דברים חיוביים הגודל שלהם יגדל - הבעל שם טוב אמר שכל מה שניתן לו תשומת לב יגדל, יתממש, יתרחב ויתעצם. אם ניתן תשומת לב לקשיים, לכעסים ולאכזבות הם יתרבו ! אבל אם ניתן תשומת לב להצלחות, לרגעי חסד, להנאה ולאהבה, נצליח להגדיל את תחושת הערך העצמי והחיבור לעוצמות פנימיות.

​​בכדי שנאמן את ילדנו בחשיבה חיובית כך שיוכלו לעזור לעצמם ברגעי קושי ולהתחבר לכוחות והעוצמות הפנימיים שלהם עלינו לתרגל איתם שיח מהסוג הזה. שיח שיש בו דגש על ההיבטים החיוביים, שיח המתבונן ומדגיש את "היש" , את הטוב , שיח שמחבר את כולנו למקומות חיוביים.​​

אני מזמינה אתכם לעשות הרגל קבוע לשיחה חיובית מהסוג הזה , שיחה שהילדים ידעו שמתקיימת אחת לשבוע, בארוחת שישי, בארוחת בוקר בשבת וכו.

בחרו את הזמן הנוח והמתאים ביותר עבורכם ותרגלו עם ילדכם את פיתוח תשומת הלב שלהם "ל - יש".

הסרטון המצורף הפעם הוא גרסא מודרנית ששיכתבה מדונה לאחד הספורים של הבעל שם טוב.

סיפור אשר מחדד את המסר החשוב של טוהר המילה.

הפעילות השבוע:

רעיונות לתרגילי תקשורת חיובית בזמן מפגש משפחתי מעצים:

תמיד ההורה הוא זה שמדגים ומשתף ! 1.כל אחד מספר על החויה הנעימה של השבוע 2. שלושה דברים שאני רוצה להודות עליהם שקרו השבוע 3. למי אני סולח היום? וממי אני מבקש היום סליחה? 4. מה נתתי מעצמי השבוע למישהו אחר? 5. איזו מציאות הייתי רוצה ליצור עבור עצמי לשבוע הבא? מה הייתי מבקש שיקרה לי? 6. כל אחד משתף בהישג או בהצלחה שקרו לו השבוע. 7. משהו מצחיק שקרה לי השבוע 8. משהו יפה שראיתי השבוע 9. משהו שמאוד רציתי ופעלתי להשיג אותו השבוע - באיזה כוחות שלי השתמשתי? 10. איזו תכונה אני מעריך בעצמי? באבא? באמא? באחים שלי?

הורידו , הדפיסו וציבעו עם ילדיכם :)

לרכישת ספרי השמחה של רקסי לחץ כאן


0 צפיות
  • Facebook Basic Square
  • Facebook Basic Square

© 2017 Sheron Bloch. Proudly created with Wix.com by gal levy 

0